تبلیغات
آشنایی با صلیب
قالب وبلاگ
آشنایی با صلیب
پیرو صلیب و مباشر راه نجات 
عیسی بر سر راه خود، به یک باجگیر به نام «مَتی‌ٰ» برخورد، كه در محل وصول باج و خراج نشسته بود. عیسی به او فرمود: «بیا و مرا پیروی كن!» متی‌ٰ فوراً برخاست و همراه او رفت.
یک روز عیسی و شاگردانش در خانۀ متی‌ بر سر سفرۀ غذا نشسته بودند. عده‌ای از باجگیران و اشخاص بدنام شهر نیز مهمان متی‌ٰ بودند.
وقتی روحانیون این را دیدند، اعتراض‌كنان به شاگردان عیسی گفتند: «چرا استاد شما با این قبیل افراد نشست و برخاست می‌كند؟»
عیسی در جواب ایشان گفت: «به این دلیل كه افراد سالم احتیاج به پزشک ندارند، بلكه بیماران به پزشک نیاز دارند.» سپس اضافه كرد: «بروید، كمی در مورد این آیۀ كتاب آسمانی فكر كنید كه می‌فرماید: «من از شما هدیه و قربانی نمی‌خواهم، بلكه دلسوزی و ترحم می‌خواهم.» رسالت من در این دنیا این است كه گناهكاران را بسوی خدا بازگردانم، نه آنانی را كه گمان می‌كنند عادل و مقدسند!»
[متی ۱۳-۹:۹]

در عمل هم میبینیم که اکثر ایمانداران امروزه تا روزی که نپذیرفته اند که نمیتوانند اعمال بدشان و گناهانشان را با قربانی کردن حیوانات و صدقه دادن بپوشانند - نمیتوانند جای خالی مسیح در قلبشان را با پول دادن به فقیران و سوارکردن یک عابر در روز بارانی پر کنند - نمیتوانند سیاه ترین و تاریک ترین نقاط وجودشان را با رد کردن یک پیرزن از خیابان روشن کنند - و ما نیاز به فیض و بخشیده شدن از سوی خداوند داریم، مسیح را درک نکردند و در واقع نقطه ی شروع ایمانشان در لحظه ای رقم خورد که به این مسئله عمیقا فکر کردند.
ما نیاز داریم مسیح ما را بغل کند و درست در لحظه ای که بغضمان میخواهد منفجر شود و سیل گریه ها و ناله ها و اعترافات گناهانمان را میخواهیم بر او روانه کنیم او میگوید:«همه را میدانم فرزندم ، همه را میدانم. من تو را بخشیده ام. زیرا قلبت را به من دادی.»طبقه بندی: کتاب مقدس، 
برچسب ها: عیسی مسیح، بخشش، انجیل متی، فیض،  
[ دوشنبه 18 دی 1396 ] [ 03:05 ] [ محمد امین گنج فر ]
.: Weblog Themes By Pichak :.

درباره وبلاگ


منتقد اسلام و باورهای خرافاتی و دروغی
و عقاید خشونت آمیز که پیامد آن است
مباشر مسیح و راه نجات که امید و عشق از آن نشئت میگیرد

آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب


  • paper | لوک پستیو | فروش بک لینک انبوه
  • buy رپورتاژ آگهی | قیمت رپورتاژ آگهی