تبلیغات
آشنایی با صلیب
قالب وبلاگ
آشنایی با صلیب
پیرو صلیب و مباشر راه نجات 
در ازل، پیش از آنكه چیزی پدید آید، «كلمه» وجود داشت و نزد خدا بود. او همواره زنده بوده، و خود او خداست. هر چه هست، بوسیلۀ او آفریده شده و چیزی نیست كه آن را نیافریده باشد. زندگی جاوید در اوست و این زندگی به تمام مردم نور می‌بخشد. او همان نوری است كه در تاریكی می‌درخشد و تاریكی هرگز نمی‌تواند آن را خاموش كند.
خدا یحیای پیامبر را فرستاد تا این «نور» را به مردم معرفی كند و مردم به او ایمان آورند. یحیی آن نور نبود، او فقط شاهدی بود تا نور را به مردم معرفی كند. اما بعد، آن نور واقعی آمد تا به هركس كه به این دنیا می‌آید، بتابد.
گر چه جهان را او آفریده بود، اما زمانی كه به این جهان آمد، كسی او را نشناخت. حتی در سرزمین خود و در میان قوم خود، یهودیان، كسی او را نپذیرفت. اما او به تمام كسانی كه به او ایمان آوردند، این حق را داد كه فرزندان خدا گردند؛ بلی، فقط كافی بود به او ایمان آورند تا نجات یابند. این اشخاص تولدی نو یافتند، نه همچون تولدهای معمولی كه نتیجۀ امیال و خواسته‌های آدمی است، بلكه این تولد را خدا به ایشان عطا فرمود.
«كلمه‌‌ء خدا» انسان شد و بر روی این زمین و در بین ما زندگی كرد. او لبریز از محبت و بخشش و راستی بود. ما بزرگی و شكوه او را به چشم خود دیدیم، بزرگی و شكوه فرزند بی‌نظیر پدر آسمانی ما، خدا.
یحیی او را به مردم معرفی كرد و گفت: «این همان كسی است كه به شما گفتم بعد از من می‌آید و مقامش از من بالاتر است، زیرا پیش از آنكه من باشم، او وجود داشت.»
لطف بی‌پایان او به همه‌‌ء ما رسید و بركت در پی بركت نصیب ما شد. خدا احكام خود را توسط موسی به مردم داد، اما راستی و محبت را بوسیله‌‌ء عیسی مسیح عطا فرمود. كسی هرگز خدا را ندیده است؛ اما عیسی، فرزند یگانه‌‌ء خدا، او را دیده است زیرا همواره همراه پدر خود، خدا می‌باشد. او هر آنچه را كه ما باید درباره‌‌ء خدا بدانیم، به ما گفته است.طبقه بندی: کتاب مقدس، 
برچسب ها: عیسی مسیح، یوحنا، خداوند، نور، کلمه،  
[ چهارشنبه 20 دی 1396 ] [ 18:56 ] [ محمد امین گنج فر ]
.: Weblog Themes By Pichak :.

درباره وبلاگ


منتقد اسلام و باورهای خرافاتی و دروغی
و عقاید خشونت آمیز که پیامد آن است
مباشر مسیح و راه نجات که امید و عشق از آن نشئت میگیرد

آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب


  • paper | لوک پستیو | فروش بک لینک انبوه
  • buy رپورتاژ آگهی | قیمت رپورتاژ آگهی