تبلیغات
آشنایی با صلیب
قالب وبلاگ
آشنایی با صلیب
پیرو صلیب و مباشر راه نجات 
در کتاب مرقس باب ۷ آیات ۱۴ تا ۲۳ میخوانیم :

عیسی مردم را فرا خوانده به ایشان فرمود: «خوب گوش كنید و سعی كنید بفهمید. هرگز خوراكی كه انسان می‌خورد، نمی‌تواند او را نجس كند. فكرها و گفتار زشت انسان است كه او را نجس می‌سازند.»
وقتی عیسی وارد خانه‌ای شد تا از جمعیت دور باشد، شاگردان مقصود او را از این گفته جویا شدند. عیسی به ایشان فرمود: «شما نیز این مسایل را درک نمی‌كنید؟ مگر نمی‌دانید كه آنچه می‌خورید، به روحتان لطمه‌ای نمی‌زند و آن را نجس نمی‌سازد؟ زیرا خوراک با قلب و روح شما كاری ندارد، بلكه از معدۀ شما عبور می‌كند و بیرون می‌رود.» (با این گفته، عیسی نشان داد كه هر نوع خوراک، پاک و حلال است.) سپس افزود: «آنچه انسان را نجس می‌سازد، افكاری است كه از وجود او تراوش می‌كند. چون از وجود و قلب انسان است كه فكرهای نادرست بیرون می‌آیند، و منجر به اعمال نادرست می‌شوند، اعمالی نظیر: دزدی، آدم‌كشی، زناكاری، طمع به مال دیگران، شرارت، فریب و تقلب، شهوت، حسادت، بدگویی و غیبت، خودپسندی و هرگونه حماقت دیگر. تمام این چیزهای شرم‌آور از وجود و قلب انسان سرچشمه می‌گیرد و انسان را نجس ساخته، از خدا دور می‌كند.»

و حال دین اسلام میخواهد دوباره هموطنان ما رو به عصر حماقت برده، و آنها را گرفتار شریعت و دین و احکام بکند. گرفتار این که خرگوش چگونه تولید مثل میکند و خوک در کجا میچرد و این غذا اینچنین و آن غذا آن چنان! همه حرام اند !؟!؟
هموطن هوشیار باش ، نجات تو در دست شریعت نیست!
شریعت آمد (در زمان موسی آمد) تا به ما ثابت کند ما نمیتوانیم با توانایی خودمان لایق هم نشینی با خداوند باشیم و به پارسایی برسیم، چون وجود و طبیعت انسان با گناه آمیخته شده است و توان معصوم ماندن را ندارد. خداوند خودش ما را آفریده و ما را بهتر از خودمان میشناسد، و برنامه با برنامه ای عالی اثبات کرد که ما در به جا آوردن شریعت و قوانین ناکام خواهیم بود. به یاد داشته باشید که آدم خودش با خوردن میوه از درخت ممنوعۀ تشخیص خوبی از بدی سلطۀ شریعت را بر دوش خود آورد. ای برادر و خواهر عزیز ، فیض و بخشش خداوند را بخواهید و قربانی خداوند (عیسی مسیح) را سپاس گزار باشید زیرا با خون او قرامت گناهان ما پرداخته شد. کلام خداوند کتاب مقدس را بخوانید و مشاهده کنید که کار انجام شده است.
طبقه بندی: اسلام،  کتاب مقدس، 
برچسب ها: زن سامری، عیسی مسیح، شریعت، کتاب مقدس، بخشش،  
[ پنجشنبه 28 دی 1396 ] [ 12:13 ] [ محمد امین گنج فر ]
.: Weblog Themes By Pichak :.

درباره وبلاگ


منتقد اسلام و باورهای خرافاتی و دروغی
و عقاید خشونت آمیز که پیامد آن است
مباشر مسیح و راه نجات که امید و عشق از آن نشئت میگیرد

آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب


  • paper | لوک پستیو | فروش بک لینک انبوه
  • buy رپورتاژ آگهی | قیمت رپورتاژ آگهی